Nimi
LR Investments OÜ
Registrikood
11933611
Käibemaksukohuslase number
EE101430744
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
28.04.2010 (16)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 557.00 €
Tegevusala
70201 - 77321 - Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 52261 - 77111 - Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 9699 - Other personal service activities
154 939 €
543 310 €
351%
616 €
(hinnang on ligikaudne)
2 013 912 €
1
Esitatud
Puudub
27%
20%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Raiki Lindvest
| 100% - 2 557.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| R&T Property OÜ 16008386 | 63% - 1 565.00 EUR | - | - |
| PTR Cars OÜ 12908035 | 60% - 1 500.00 EUR | - | - |
| KemiMet International OÜ 11554724 | 63% - 12 500.00 EUR | - | - |
| 2019 29.10.2020 | 2020 16.06.2021 | 2021 04.08.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 451 765 € | 322 451 € | 379 484 € | 443 728 € | 274 351 € | 154 939 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 347 848 € | 776 714 € | 332 966 € | 556 905 € | 278 165 € | 543 310 € |
| Kasumimarginaal | 77% | 241% | 88% | 126% | 101% | 351% |
| Käibevara | 913 861 € | 1 006 645 € | 1 781 442 € | 2 048 839 € | 1 943 590 € | 2 463 879 € |
| Põhivara | 616 276 € | 1 181 873 € | 345 019 € | 331 377 € | 181 625 € | 208 004 € |
| Varad kokku | 1 530 137 € | 2 188 518 € | 2 126 461 € | 2 380 216 € | 2 125 215 € | 2 671 883 € |
| Lühiajalised kohustised | 51 457 € | 24 632 € | 744 167 € | 494 305 € | 197 773 € | 636 190 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | 21 781 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | 657 971 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 1 478 680 € | 2 163 886 € | 1 382 294 € | 1 885 911 € | 1 927 442 € | 2 013 912 € |
| Töötajate arv | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 46 193 € | 1 072 € | 666 € | - |
| 2025 Q3 | 81 322 € | 0 € | 999 € | - |
| 2025 Q2 | 179 464 € | 964 € | 999 € | - |
| 2025 Q1 | 77 605 € | 0 € | 979 € | - |
| 2024 Q4 | 43 358 € | 21 779 € | 7 780 € | - |
| 2024 Q3 | 54 322 € | 2 622 € | 940 € | - |
| 2024 Q2 | 21 447 € | 0 € | 940 € | - |
| 2024 Q1 | 27 381 € | 2 755 € | 940 € | - |
| 2023 Q4 | 36 935 € | 4 162 € | 940 € | - |
| 2023 Q3 | 37 048 € | 11 816 € | 7 573 € | - |
| 2023 Q2 | 122 030 € | 8 246 € | 627 € | - |
| 2023 Q1 | 122 914 € | 0 € | 407 € | - |
| 2022 Q4 | 170 781 € | 12 092 € | 1 071 € | - |
| 2022 Q3 | 92 753 € | 5 095 € | 943 € | - |
| 2022 Q2 | 96 125 € | 4 104 € | 996 € | - |
| 2022 Q1 | 155 667 € | 11 002 € | 3 186 € | - |