Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://csv.eeCSV Nordic | Garaaži- ja TööstusuksedCSV Nordic pakub vastupidavaid ja turvalisi garaaži- ning tööstusuksi koos professionaalse paigalduse ja hooldusega. Lai valik paneele, tõsteviise ja automatiseeritud lahendusi. Küsi personaalset hinnapakkumist juba täna!
Nimi
CSV Nordic OÜ
Registrikood
14187640
Käibemaksukohuslase number
EE102017991
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
18.01.2017 (9)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
25121 - Metalluste ja -akende tootmine
186 108 €
42 €
0%
823 €
(hinnang on ligikaudne)
53 512 €
2
Esitatud
Puudub
0%
0%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Andre Pildre
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Ott Laid
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 01.07.2022 | 2022 01.11.2023 | 2023 13.08.2024 | 2024 08.12.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 855 € | 116 064 € | 164 059 € | 189 098 € | 135 697 € | 186 108 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 1 700 € | 7 447 € | 5 733 € | 33 071 € | 2 516 € | 42 € |
| Kasumimarginaal | 3% | 6% | 3% | 17% | 2% | 0% |
| Käibevara | 12 778 € | 19 096 € | 39 696 € | 65 070 € | 73 780 € | 73 935 € |
| Põhivara | 2 836 € | 3 531 € | 3 009 € | 4 782 € | 3 777 € | 18 881 € |
| Varad kokku | 15 614 € | 22 627 € | 42 705 € | 69 852 € | 77 557 € | 92 816 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 649 € | 10 410 € | 24 822 € | 18 898 € | 17 164 € | 29 271 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | 6 923 € | 10 033 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | 24 087 € | 39 304 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 4 965 € | 12 217 € | 17 883 € | 50 954 € | 53 470 € | 53 512 € |
| Töötajate arv | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 43 136 € | 10 548 € | 2 183 € | 2 |
| 2025 Q3 | 43 225 € | 11 096 € | 2 545 € | 2 |
| 2025 Q2 | 22 472 € | 6 096 € | 2 545 € | 2 |
| 2025 Q1 | 38 945 € | 10 039 € | 2 524 € | 2 |
| 2024 Q4 | 47 011 € | 11 179 € | 2 482 € | 2 |
| 2024 Q3 | 43 551 € | 7 764 € | 2 534 € | 2 |
| 2024 Q2 | 54 336 € | 8 951 € | 2 289 € | 2 |
| 2024 Q1 | 32 923 € | 5 855 € | 1 939 € | 2 |
| 2023 Q4 | 40 741 € | 6 175 € | 2 639 € | 2 |
| 2023 Q3 | 41 437 € | 7 837 € | 2 527 € | 2 |
| 2023 Q2 | 47 260 € | 7 858 € | 1 772 € | 3 |
| 2023 Q1 | 36 751 € | 5 165 € | 1 886 € | 2 |
| 2022 Q4 | 58 065 € | 8 436 € | 2 090 € | 2 |
| 2022 Q3 | 99 194 € | 11 819 € | 1 524 € | 2 |
| 2022 Q2 | 76 738 € | 8 181 € | 1 156 € | 2 |
| 2022 Q1 | 51 317 € | 5 138 € | 815 € | 2 |