Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://csv.eeCSV Nordic | Garaaži- ja TööstusuksedCSV Nordic pakub vastupidavaid ja turvalisi garaaži- ning tööstusuksi koos professionaalse paigalduse ja hooldusega. Lai valik paneele, tõsteviise ja automatiseeritud lahendusi. Küsi personaalset hinnapakkumist juba täna!
Nimi
CSV Nordic OÜ
Rekisterikoodi
14187640
ALV-numero
EE102017991
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
18.01.2017 (9)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
25121 - Metallisten ovien ja ikkunoiden valmistus
186 108 €
42 €
0%
823 €
(arvio on suuntaa antava)
53 512 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
0%
0%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Andre Pildre
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Ott Laid
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 01.07.2022 | 2022 01.11.2023 | 2023 13.08.2024 | 2024 08.12.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 54 855 € | 116 064 € | 164 059 € | 189 098 € | 135 697 € | 186 108 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 1 700 € | 7 447 € | 5 733 € | 33 071 € | 2 516 € | 42 € |
| Voittomarginaali | 3% | 6% | 3% | 17% | 2% | 0% |
| Käyttöomaisuus | 12 778 € | 19 096 € | 39 696 € | 65 070 € | 73 780 € | 73 935 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 836 € | 3 531 € | 3 009 € | 4 782 € | 3 777 € | 18 881 € |
| Kokonaisvarat | 15 614 € | 22 627 € | 42 705 € | 69 852 € | 77 557 € | 92 816 € |
| Lyhytaikaiset velat | 10 649 € | 10 410 € | 24 822 € | 18 898 € | 17 164 € | 29 271 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | 6 923 € | 10 033 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | 24 087 € | 39 304 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 4 965 € | 12 217 € | 17 883 € | 50 954 € | 53 470 € | 53 512 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 43 136 € | 10 548 € | 2 183 € | 2 |
| 2025 Q3 | 43 225 € | 11 096 € | 2 545 € | 2 |
| 2025 Q2 | 22 472 € | 6 096 € | 2 545 € | 2 |
| 2025 Q1 | 38 945 € | 10 039 € | 2 524 € | 2 |
| 2024 Q4 | 47 011 € | 11 179 € | 2 482 € | 2 |
| 2024 Q3 | 43 551 € | 7 764 € | 2 534 € | 2 |
| 2024 Q2 | 54 336 € | 8 951 € | 2 289 € | 2 |
| 2024 Q1 | 32 923 € | 5 855 € | 1 939 € | 2 |
| 2023 Q4 | 40 741 € | 6 175 € | 2 639 € | 2 |
| 2023 Q3 | 41 437 € | 7 837 € | 2 527 € | 2 |
| 2023 Q2 | 47 260 € | 7 858 € | 1 772 € | 3 |
| 2023 Q1 | 36 751 € | 5 165 € | 1 886 € | 2 |
| 2022 Q4 | 58 065 € | 8 436 € | 2 090 € | 2 |
| 2022 Q3 | 99 194 € | 11 819 € | 1 524 € | 2 |
| 2022 Q2 | 76 738 € | 8 181 € | 1 156 € | 2 |
| 2022 Q1 | 51 317 € | 5 138 € | 815 € | 2 |