Nimi
Nailsestetic OÜ
Registrikood
14898246
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
28.01.2020 (6)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
96222 -
14 152 €
80 €
1%
502 €
(hinnang on ligikaudne)
3 024 €
1
Esitatud
Puudub
3%
2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Julia Neruš
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| 2020 21.01.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 14.03.2023 | 2023 01.03.2024 | 2024 28.02.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 195 € | 2 115 € | 2 055 € | 19 365 € | 14 152 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 184 € | 176 € | 59 € | 25 € | 80 € |
| Kasumimarginaal | 6% | 8% | 3% | 0% | 1% |
| Käibevara | 434 € | 610 € | 669 € | 3 240 € | 3 292 € |
| Põhivara | 2 250 € | 2 250 € | 2 250 € | 0 € | 0 € |
| Varad kokku | 2 684 € | 2 860 € | 2 919 € | 3 240 € | 3 292 € |
| Lühiajalised kohustised | 250 € | 250 € | 250 € | 296 € | 268 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 250 € | 2 250 € | 2 250 € | 0 € | - |
| Kohustised kokku | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 184 € | 360 € | 419 € | 2 944 € | 3 024 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 812 € | 844 € | - |
| 2025 Q3 | - | 812 € | 844 € | - |
| 2025 Q2 | - | 812 € | 844 € | 1 |
| 2025 Q1 | - | 780 € | 812 € | 1 |
| 2024 Q4 | - | 718 € | 747 € | 1 |
| 2024 Q3 | - | 718 € | 747 € | 1 |
| 2024 Q2 | - | 718 € | 747 € | 1 |
| 2024 Q1 | - | 730 € | 767 € | 1 |
| 2023 Q4 | - | 753 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q3 | - | 753 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q2 | - | 753 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q1 | - | 502 € | 537 € | 1 |