Nimi
Nailsestetic OÜ
Rekisterikoodi
14898246
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
28.01.2020 (6)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
96222 -
14 152 €
80 €
1%
502 €
(arvio on suuntaa antava)
3 024 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
3%
2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Julia Neruš
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| 2020 21.01.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 14.03.2023 | 2023 01.03.2024 | 2024 28.02.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 3 195 € | 2 115 € | 2 055 € | 19 365 € | 14 152 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 184 € | 176 € | 59 € | 25 € | 80 € |
| Voittomarginaali | 6% | 8% | 3% | 0% | 1% |
| Käyttöomaisuus | 434 € | 610 € | 669 € | 3 240 € | 3 292 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 250 € | 2 250 € | 2 250 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvarat | 2 684 € | 2 860 € | 2 919 € | 3 240 € | 3 292 € |
| Lyhytaikaiset velat | 250 € | 250 € | 250 € | 296 € | 268 € |
| Pitkäaikaiset velat | 2 250 € | 2 250 € | 2 250 € | 0 € | - |
| Kokonaisvelat | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 184 € | 360 € | 419 € | 2 944 € | 3 024 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 812 € | 844 € | - |
| 2025 Q3 | - | 812 € | 844 € | - |
| 2025 Q2 | - | 812 € | 844 € | 1 |
| 2025 Q1 | - | 780 € | 812 € | 1 |
| 2024 Q4 | - | 718 € | 747 € | 1 |
| 2024 Q3 | - | 718 € | 747 € | 1 |
| 2024 Q2 | - | 718 € | 747 € | 1 |
| 2024 Q1 | - | 730 € | 767 € | 1 |
| 2023 Q4 | - | 753 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q3 | - | 753 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q2 | - | 753 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q1 | - | 502 € | 537 € | 1 |