Nimi
Hiver OÜ
Registrikood
16186060
Käibemaksukohuslase number
EE102548509
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
17.03.2021 (5)
Majandusaasta
16.03-15.03
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
41001 -
60 973 €
7 740 €
13%
1 136 €
(hinnang on ligikaudne)
13 796 €
1
Esitatud
Puudub
56%
31%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Oliver Vahi
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| 2021 06.12.2022 | 2022 01.11.2023 | 2023 18.09.2024 | 2024 12.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 650 € | 44 231 € | 84 326 € | 60 973 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 621 € | -2 627 € | 8 728 € | 7 740 € |
| Kasumimarginaal | 2% | -6% | 10% | 13% |
| Käibevara | 2 589 € | 2 170 € | 6 695 € | 18 234 € |
| Põhivara | - | - | - | 6 538 € |
| Varad kokku | 2 589 € | 2 170 € | 6 695 € | 24 772 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 968 € | 4 426 € | 639 € | 10 976 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 621 € | -2 256 € | 6 056 € | 13 796 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 23 095 € | 3 170 € | 1 728 € | 1 |
| 2025 Q3 | 29 662 € | 2 216 € | 1 464 € | 1 |
| 2025 Q2 | 9 179 € | 1 686 € | 1 458 € | 1 |
| 2025 Q1 | 14 331 € | 2 199 € | 1 449 € | 1 |
| 2024 Q4 | 12 015 € | 3 089 € | 1 432 € | 1 |
| 2024 Q3 | 11 617 € | 2 984 € | 1 432 € | 1 |
| 2024 Q2 | 16 747 € | 2 834 € | 1 432 € | 1 |
| 2024 Q1 | 9 474 € | 2 324 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q4 | 33 555 € | 3 426 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q3 | 26 664 € | 4 064 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q2 | 15 437 € | 4 156 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q1 | 4 205 € | 2 221 € | 1 546 € | 1 |
| 2022 Q4 | 9 506 € | 3 350 € | 1 589 € | 1 |
| 2022 Q3 | - | 1 507 € | 1 589 € | 1 |
| 2022 Q2 | - | 1 507 € | 1 589 € | 1 |
| 2022 Q1 | - | 1 507 € | 1 589 € | 1 |