Nimi
Hiver OÜ
Rekisterikoodi
16186060
ALV-numero
EE102548509
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
17.03.2021 (5)
Tilikausi
16.03-15.03
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
41001 -
60 973 €
7 740 €
13%
1 136 €
(arvio on suuntaa antava)
13 796 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
56%
31%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Oliver Vahi
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| 2021 06.12.2022 | 2022 01.11.2023 | 2023 18.09.2024 | 2024 12.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 26 650 € | 44 231 € | 84 326 € | 60 973 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 621 € | -2 627 € | 8 728 € | 7 740 € |
| Voittomarginaali | 2% | -6% | 10% | 13% |
| Käyttöomaisuus | 2 589 € | 2 170 € | 6 695 € | 18 234 € |
| Pysyvät vastaavat | - | - | - | 6 538 € |
| Kokonaisvarat | 2 589 € | 2 170 € | 6 695 € | 24 772 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 968 € | 4 426 € | 639 € | 10 976 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 621 € | -2 256 € | 6 056 € | 13 796 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 23 095 € | 3 170 € | 1 728 € | 1 |
| 2025 Q3 | 29 662 € | 2 216 € | 1 464 € | 1 |
| 2025 Q2 | 9 179 € | 1 686 € | 1 458 € | 1 |
| 2025 Q1 | 14 331 € | 2 199 € | 1 449 € | 1 |
| 2024 Q4 | 12 015 € | 3 089 € | 1 432 € | 1 |
| 2024 Q3 | 11 617 € | 2 984 € | 1 432 € | 1 |
| 2024 Q2 | 16 747 € | 2 834 € | 1 432 € | 1 |
| 2024 Q1 | 9 474 € | 2 324 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q4 | 33 555 € | 3 426 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q3 | 26 664 € | 4 064 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q2 | 15 437 € | 4 156 € | 1 432 € | 1 |
| 2023 Q1 | 4 205 € | 2 221 € | 1 546 € | 1 |
| 2022 Q4 | 9 506 € | 3 350 € | 1 589 € | 1 |
| 2022 Q3 | - | 1 507 € | 1 589 € | 1 |
| 2022 Q2 | - | 1 507 € | 1 589 € | 1 |
| 2022 Q1 | - | 1 507 € | 1 589 € | 1 |