Nimi
osaühing Sarbas
Rekisterikoodi
10881214
ALV-numero
EE100915590
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
02.08.2002 (23)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
68101 - Omien kiinteistöjen osto ja myynti
-
-13 526 €
-
-
1 060 286 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
-1%
-1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Rait Abras
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sinalux OÜ 11673729 | 100% - 2 684.00 EUR | - | - |
| Stellamax OÜ 11231381 | 100% - 2 684.00 EUR | - | - |
| Sarbas Haldus OÜ 17180816 | 100% - 24 100.00 EUR | - | - |
| Sarbas Kapital OÜ 14755535 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Sarbas Kinnisvara OÜ 17177636 | 100% - 100.00 EUR | - | - |
| 2019 31.10.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | - | - | - | - | - | - |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 10 856 € | -20 234 € | -30 948 € | -51 009 € | -12 891 € | -13 526 € |
| Voittomarginaali | - | - | - | - | - | - |
| Käyttöomaisuus | 226 422 € | 224 514 € | 227 277 € | 238 637 € | 223 409 € | 232 769 € |
| Pysyvät vastaavat | 984 971 € | 966 645 € | 932 935 € | 861 113 € | 842 903 € | 828 236 € |
| Kokonaisvarat | 1 211 393 € | 1 191 159 € | 1 160 212 € | 1 099 750 € | 1 066 312 € | 1 061 005 € |
| Lyhytaikaiset velat | 0 € | - | - | 547 € | 0 € | 719 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 211 393 € | 1 191 159 € | 1 160 212 € | 1 099 203 € | 1 066 312 € | 1 060 286 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 1 229 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2025 Q2 | 0 € | - | - | - |
| 2025 Q1 | 521 180 € | 115 460 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 0 € | 1 421 € | 700 € | - |
| 2024 Q3 | 0 € | 2 500 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 0 € | 721 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 0 € | - | - | - |
| 2023 Q4 | 0 € | 963 € | 376 € | - |
| 2023 Q3 | 0 € | 324 € | 324 € | - |
| 2023 Q2 | 0 € | 1 016 € | 467 € | - |
| 2023 Q1 | 0 € | 38 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 0 € | 587 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2022 Q2 | 0 € | 474 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 0 € | 113 € | 0 € | - |