Nimi
Stellamax OÜ
Rekisterikoodi
11231381
ALV-numero
EE101199470
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
03.04.2006 (20)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 684.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
3 808 €
-25 738 €
-676%
844 €
(arvio on suuntaa antava)
129 938 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-20%
-11%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Rait Abras
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| osaühing Sarbas 10881214 | 100% - 2 684.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Direct Invest 10576445 | 55% - 39 600.00 EUR | - | - |
| 2019 31.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 69 089 € | 37 466 € | 1 079 € | 244 € | 320 € | 3 808 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 25 928 € | -18 349 € | -62 607 € | -34 870 € | -34 329 € | -25 738 € |
| Voittomarginaali | 38% | -49% | -5802% | -14291% | -10728% | -676% |
| Käyttöomaisuus | 75 834 € | 35 499 € | 223 352 € | 161 872 € | 135 759 € | 45 095 € |
| Pysyvät vastaavat | 367 204 € | 358 162 € | 3 751 € | 28 622 € | 20 584 € | 184 251 € |
| Kokonaisvarat | 443 038 € | 393 661 € | 227 103 € | 190 494 € | 156 343 € | 229 346 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 947 € | 3 419 € | 2 228 € | 489 € | 667 € | 99 408 € |
| Pitkäaikaiset velat | 135 260 € | 102 760 € | 0 € | - | - | - |
| Kokonaisvelat | 137 207 € | 106 179 € | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 305 831 € | 287 482 € | 224 875 € | 190 005 € | 155 676 € | 129 938 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 148 € | 1 009 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q3 | 600 € | 1 038 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q2 | 237 € | 1 009 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q1 | 1 182 € | 1 257 € | 1 216 € | 1 |
| 2024 Q4 | 2 500 € | 1 640 € | 1 394 € | 1 |
| 2024 Q3 | 0 € | 1 155 € | 1 264 € | 1 |
| 2024 Q2 | 86 € | 894 € | 1 002 € | 1 |
| 2024 Q1 | 40 € | 975 € | 1 079 € | 1 |
| 2023 Q4 | 5 469 € | 1 711 € | 1 427 € | 1 |
| 2023 Q3 | 0 € | 1 605 € | 1 524 € | 1 |
| 2023 Q2 | 80 € | 1 605 € | 1 524 € | 1 |
| 2023 Q1 | 0 € | 1 135 € | 1 045 € | 1 |
| 2022 Q4 | 133 € | 1 272 € | 1 138 € | 1 |
| 2022 Q3 | 0 € | 1 272 € | 1 138 € | 1 |
| 2022 Q2 | 80 € | 1 272 € | 1 138 € | - |
| 2022 Q1 | 30 € | 1 328 € | 1 011 € | - |